Morbi E-Ticaret - Demo
Üye Girişi | Yeni Üyelik
Arama
           Listelerim
         Alışveriş Sepetim:
Yeni Eklenenler |
En Çok Satanlar |
İndirimdeki Ürünler |
Kampanyalı Ürünler |
Özel Fiyatlar
Müşteri Hizmetleri
Alışveriş
Nasıl Başlamalıyım?
Sipariş ve Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sipariş Sonrası İşlemler
Güvenlik
Sözleşmeler
Müşteri Hizmetleri

Sitenizden ilk kez alışveriş yapacağım. Nereden, nasıl başlamalıyım?

Sistemimizden üye olmaya gerek duymadan alışveriş sepetinize ürünler gönderebilirsiniz, ancak seçtiğiniz bu ürünleri satın almak için iki yol tercih edebilirsiniz, sistemimizde üyelikli ve üyeliksiz alışveriş aynı anda bulunmaktadır. Üyeliksiz alışveriş butonu ile siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Üye olarak alışverişinizi yapmanız durumunda ise bir çok avantaja sahip olacağınızı unutmayınız.

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra ana sayfamızda ve her sayfada sağ üstte sepetinizdeki ürün sayılarını görebilir "Sepetim" linkine tıklayarak sepetinizdeki ürün detaylarını görebilir ve satın alma işlemlerini yapabiirsiniz. Sepetinizden ürün silmek veya ürün adedini değiştirmek için ürününüz üzerinde işlem yaparak "Sepetimi Güncelle" butonuna, sepetinizi tamamen boşaltmak için "Sepetimi Boşalt" butonuna basınız. Alışverişe devam etmek için ise "Geri Dön" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Armut koltuklar sitesinde yapacağınız her alışveriş size puan getirecek ve bu puanları TL 'ye dönüştürerek ücretsiz ürün alma imkanlarından yada alacağınız ürünlerde bu parayı kullanarak ödeyeceğiniz ücreti daha öz ödeme imkanından faydalanacaksınız.