Morbi E-Ticaret - Demo
Üye Girişi | Yeni Üyelik
Arama
           Listelerim
         Alışveriş Sepetim:
Yeni Eklenenler |
En Çok Satanlar |
İndirimdeki Ürünler |
Kampanyalı Ürünler |
Özel Fiyatlar
Müşteri Hizmetleri
Alışveriş
Nasıl Başlamalıyım?
Sipariş ve Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sipariş Sonrası İşlemler
Güvenlik
Sözleşmeler
Müşteri Hizmetleri

Sitenizden sipariş vereceğim. Ödemeyi nasıl yapabilirim? Ödeme seçenekleri nelerdir?

Sistemimizden sipariş verdiğinizde iki türlü ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır; Kredi Kartı ile,
veya  Banka Havalesi/EFT ile. Bu ödeme seçeneklerinden Size en uygun olanı tercih ederek sipariş ödeme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Kredi Kartı ile ödeme işlemini nasıl yapacağım?


Siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada Size uygun olan seçeneği seçerek işleme devam edersiniz. Kredi Kartı ile ödeme yapacağınız zaman Sizden bazı bilgileri doldurmanız istenecektir. Bu bilgiler "Kredi Kartı Sahibi Adı-Soyadı", "Kredi Kartı Numarası", "Kredi Kartı Son Kullanma Tarihi" ve "Kredi Kartı Güvenlik Kodu" (kartınızın arka yüzündeki sayıların son üç rakamı) dur. Bu bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra ödeme işlemini en güvenli bir şekilde rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi/EFT ile ödeme işlemini nasıl yapacağım?

Siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada Size uygun olan seçeneği seçerek işleme devam edersiniz. Banka Havalesi/EFT seçeneğini seçtiğinizde karşınıza anlaşmalı olduğumuz bankalar ve hesap bilgileri gelecektir. Bu bankalardan Size uygun olanını seçerek belirtilen hesap bilgilerine ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Banka Havalesi/EFT işleminde dikkat etmeniz gereken bir durum bulunmaktadır. Ödemelerinizin zamanında ve gecikmeden onaylanabilmesi için sipariş işlemi sonundaki sipariş kodunu ödeme işlemi sırasında dekontunuzun açıklama kısmına yazdırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ödemenizin onaylanma süresi gecikebilecektir.

Banka havale/eft hesap numraralarımıza buradan ulaşabilirsiniz.