Morbi E-Ticaret - Demo
Üye Girişi | Yeni Üyelik
Arama
           Listelerim
         Alışveriş Sepetim:
Yeni Eklenenler |
En Çok Satanlar |
İndirimdeki Ürünler |
Kampanyalı Ürünler |
Özel Fiyatlar
Müşteri Hizmetleri
Alışveriş
Nasıl Başlamalıyım?
Sipariş ve Teslimat
Ödeme Seçenekleri
Nelere Dikkat Etmeliyim?
Sipariş Sonrası İşlemler
Güvenlik
Sözleşmeler
Müşteri Hizmetleri

Sitenizden sipariş vereceğim. Sipariş işlemi nasıl oluyor?

Sistemimizden sipariş vermek birkaç basit adımdan oluşmaktadır. Satın alacağınız ürünleri sepetinize gönderirsiniz. Sonraki adımda üye girişi yaparak kişisel adres bilgilerinizi girerek alışverişe devam edebilirsiniz veya üyeliksiz alışveriş yapacaksanız, fatura ve teslimat bilgilerinizi doldurarak son olarak ödeme sayfasında Size uygun ödeme tercihinizi seçerek siparişinizi tamamlarsınız.

Sistemimiz alışveriş güvenliğini en ön planda tutmaktadır. Bu yüzden siparişlerinizde bir onay aşaması bulunmaktadır. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra sistemimizdeki yetkili departmanımız tarafından siparişiniz kontrol edilir ve ödemeniz incelenir. Sipariş sonunda tercih ettiğiniz ödeme şekline göre yetkili departmanımız ödemeyi onaylar ve siparişiniz kargo aşamasına hazırlanır. Siparişlerinizin hazırlanması; sipariş ve ödeme onayı ve ürün tedariğinin tamamlanmasından oluşmaktadır. Bu işlemlerden sonra teslimat süreci başlamış olur.


Siparişim hazırlandıktan sonra teslimat süreci nasıl işliyor?


Siparişiniz hazırlanma sürecinin tamamlanmasını takip eden süreçte ürünleriniz için farklı bir tedarik süreci belirtilmemiş ise en geç 3 (üç) iş gününde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerinizin teslimat süresi bulunduğunuz ile göre 1 (bir) ila 3 (üç) gün sürebilmektedir. Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin tedarik sürecinin uzaması halinde Size gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Bu tür bir durum söz konusu olduğunda siparişin iptalini ve yapılan ödemenin iade edilmesini isteyebilir veya tedarik sürecini bekleyebilirsiniz. Firmamız üretici konumda olduğu için ürün tedarik sıkıntısı yaşamamaktadır fakat kumaş seçeneklerinde veya renklerinde oluşabilecek gecikmeler veya iptaller oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda size telefon veya mail ile geri dönüş yapılmaktadır.