Morbi E-Ticaret - Demo
Üye Girişi | Yeni Üyelik
Arama
           Listelerim
         Alışveriş Sepetim:
Yeni Eklenenler |
En Çok Satanlar |
İndirimdeki Ürünler |
Kampanyalı Ürünler |
Özel Fiyatlar
Müşteri Hizmetleri
Alışveriş
Sipariş Sonrası İşlemler
Güvenlik
Sözleşmeler
Kategoriler
ARMUT KOLTUK (Klasik Modeller)
TAKIM ARMUT KOLTUKLAR
ÇOÇUK ARMUT KOLTUK
DAMLA MODELİ ARMUT
MODEL ARMUT KOLTUKLAR (Özel)
BÜYÜK ARMUT KOLTUKLAR
KOLTUK TİPİ ARMUT KOLTUK
YATAK ARMUT MİNDER
TARAFTAR ARMUT K. / MİNDER
KEDİ - KÖPEK MİNDERLERİ
PUF
YER MİNDERLERİ (Plaj - Ev- Bahçe)
ŞEZLONG MİNDERLERİ
MASAJ MİNDERLERİ & YATAKLARI
toptan satış
Üyelik Sözleşmesi

Bu bölüm sitenin genel kullanım şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.
İş bu Üyelik sözleşmesi(bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır). Armutkoltuklar.com adresinde alışveriş yapmak üzere yer alan tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle ÜYE veya KULLANICI  olarak anılacaktır.) ile Armutkoltuklar.com arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.


1.Kullanım
1.a.www.Armutkoltuklar.com ‘e üye olabilmek için üyelik formunun eksiksiz doldurulması zorunludur.
Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder. 
1.b.KULLANICI, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin Armutkoltuklar.com tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır.
Kullanıcı bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul,
beyan ve taahhüt eder.
1.c.KULLANICILAR, Armutkoltuklar.com 'a üye olmak aracılığıyla işbu sözleşme'nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.
1.d. Armutkoltuklar.com herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, ücretsizdir.
Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
- Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
 -Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.
-Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir.
- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

2.Sorumluluklar
2.a. Armutkoltuklar.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.
2.b. Üye, Armutkoltuklar.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Armutkoltuklar.com'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir. 
2.c. İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya Armutkoltuklar.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, Armutkoltuklar.com  tarafından geçici veya sürekli olarak üye'nin Armutkoltuklar.com’dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.  
2.d. Üye, diğer üyelerin ve ziyaretçilerin Armutkoltuklar.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin sonlandırılacağı  gibi bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.
2.e. Armutkoltuklar.com ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Armutkoltuklar.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden Armutkoltuklar.com sorumlu tutulamaz.  
2.f. Üye, Armutkoltuklar.com’dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz. 
2.g.Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, müşteri tarafından Armutkoltuklar.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. 
2.h. Armutkoltuklar.com ya da üyenin kendisi tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı Armutkoltuklar.com silip silmemekte serbesttir, üye silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.


3.İçerik Kullanımı
3.a.Armutkoltuklar.com’ da sunulan görsel, yazısal içerik kişisel kullanım içindir.Armutkoltuklar.com’un içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya Armutkoltuklar.com’un  izni olmadan link vermek yasaktır. 
3.b. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı Armutkoltuklar.com’a ait olan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

4.Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İzmir  Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. 
Armutkoltuklar.com aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Armutkoltuklar.com’u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.